O nas

Pracownia Geodezyjno-Kartograficzna Geo-Surveying funkcjonuje na rynku geodezyjnym od wielu lat. Doświadczenie pracowników firmy zdobyte w trakcie realizacji różnorodnych zadań na zlecenie zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, pozwoliło na poszerzenie wiedzy oraz grona zadowolonych klientów.

Bazę naszego przedsiębiorstwa stanowi wysoko wykwalifikowana kadra, posiadająca niezbędne do wykonywania prac geodezyjnych umiejętności, uprawnienia zawodowe oraz wieloletnie doświadczenie.

Nasza wiedza i profesjonalne podejście do realizowanych zadań, pozwoliło nam pozyskać zaufanie klientów, które zaowocowało geodezyjną obsługą budowy pierwszego w Polsce rollercoastera „LechCoaster” (Legendia – Śląskie Wesołe Miasteczko, Chorzów), czy Geodezyjnego Monitoringu przy realizacji prac naprawczych i konserwatorskich południowej ściany historycznej rozbieralni komory gazowej i krematorium III (obiekt o nr inw. b-39) na terenie byłego niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz II-Birkenau (Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau, Oświęcim).

Terytorialnie obszar realizowanych przez nas prac obejmuje w głównej mierze województwa: śląskie, dolnośląskie i małopolskie. Jednak dla zaspokojenia potrzeb naszych klientów jesteśmy w stanie podjąć się zadań spoza tych regionów.

Ponadto nasze przedsiębiorstwo jest jednym z nielicznych na rynku, świadczącym usługi geodezyjne z wykorzystaniem nowoczesnych technologii takich jak: naziemny skaning laserowy, fotogrametria naziemna, pomiary satelitarne, tachimetria precyzyjna czy precyzyjne pomiary wysokościowe. Wskazane pomiary realizowane przez naszą pracownię, wykonywane są wysokiej klasy sprzętem pomiarowym czołowych producentów: Trimble, Leica, Topcon.

„Naszych klientów prowadzimy od momentu planowania inwestycji aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu. Jeśli chcesz być spokojny o swoją inwestycję, powierz prace pomiarowe sprawdzonej firmie geodezyjnej z wieloletnim doświadczeniem, a będziesz miał pewność, że prace realizowane będą rzetelnie i terminowo.

Wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.