Kompleksowa Obsługa Geodezyjna Nowej Huty EXTRAL w Rybniku

06.09.2023

Mamy przyjemność poinformować, że nasza firma geodezyjna z Żor, Geo-Surveying, została wybrana do pełnienia kompleksowej obsługi geodezyjnej przy budowie nowej huty EXTRAL w Rybniku. To kolejne wyzwanie, które podejmujemy z entuzjazmem i profesjonalizmem.

Nowe Możliwości dla Rybnika i Regionu

Nowo powstająca huta EXTRAL to nie tylko nowe miejsca pracy dla mieszkańców Rybnika i okolic, ale również ważny krok w rozwoju przemysłu metalurgicznego. Oferuje nowe możliwości obróbki i przetopu metali, co przyczyni się do lepszego dostępu do wysokiej jakości materiałów na krajowym rynku.

Geo-Surveying: Ekspert w Geodezji

Jako lider w dziedzinie usług geodezyjnych, jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do realizacji tak ważnego projektu. Nasza praca obejmuje precyzyjne pomiary i nadzór geodezyjny, co gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo na każdym etapie budowy huty.

Zaufaj Profesjonalistom

Jesteśmy tutaj, aby zapewnić najwyższy standard usług geodezyjnych w Żorach i okolicach. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz wsparcia w realizacji projektów budowlanych lub innych przedsięwzięć wymagających ekspertyzy geodezyjnej.

Stronę www.geo-surveying.pl szukano w google.pl po słowach: geodeta Żory, usługi geodezyjne Żory, geodezja Żory, firma geodezyjna Żory, geodezja przemysłowa, najlepsza firma geodezyjna, geodezja w budownictwie przemysłowym, ekspert geodezyjny Rybnik.

Galeria:


Wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.