Nowy Terminal Kraków Airport im. Jana Pawła II

20.07.2023

Wakacje w pełni, a nasza firma geodezyjna z Żor ma przyjemność ogłosić swój udział w budowie nowego terminala na Krakowskim lotnisku im. Jana Pawła II. To dla nas nie tylko prestiżowy projekt, ale również okazja do zaprezentowania naszych umiejętności i doświadczenia w realizacji zaawansowanych zadań geodezyjnych.

Profesjonalne Usługi Geodezyjne

Wykorzystując nowoczesne technologie i nasze wieloletnie doświadczenie, dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług geodezyjnych. Nasz udział w projekcie Kraków Airport to dowód na to, że Geo-Surveying jest liderem w dziedzinie geodezji w Polsce.

Wpływ na Podróże i Lotnictwo

Nasza praca na lotnisku Kraków Airport ma na celu nie tylko wsparcie w jego rozbudowie, ale także przyczynienie się do uproszczenia i skrócenia czasu odpraw lotniskowych dla pasażerów. Jesteśmy dumni, że możemy mieć wpływ na poprawę komfortu podróży tysięcy osób.

Geo-Surveying - Twój Geodeta w Żorach

Jeśli szukasz doświadczonego geodety lub potrzebujesz profesjonalnych usług geodezyjnych w Żorach, zapraszamy do kontaktu z nami. Nasza firma oferuje kompleksową obsługę w zakresie geodezji, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Stronę www.geo-surveying.pl szukano w google.pl po słowach: geodeta Żory, usługi geodezyjne Żory, geodezja Żory, firma geodezyjna Żory, nowoczesna geodezja, precyzyjne pomiary, geodezja w podróży, ekspert geodezyjny Żory.

Galeria:


Wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.